Trimmer'n

Lise Buus

Bestyrelsesmedlem. Webredaktør for Trimmer'ns hjemmeside.

Mail: lise.buus@regionh.dk 

Niels Jørgen Andersen

Bestyrelses medlem

Mail: Niels-Joergen.Andersen@regionh.dk

Ole Hyrd

Ole Hyrd-Hansen

Bestyrelsesmedlem og Kasserer

Mail:   ohha@hih.regionh.dk 

Kan kontaktes på mail vedr. ind og udmeldelse

 

 

Pernille Faurschou

Bestyrelsesmedlem.

Maskininstruktør og Spinninginstruktør.

Kontaktperson mellem bestyrelse og instruktører

For instruktion i maskiner nille2@os.dk

Peter Flensborg

Spinningsinstruktør

Peter.Flensborg@regionh.dk

Kan kontaktes på mail vedr.spinningslektioner

 

Pia Smidt

Bestyrelsesmedlem

pia.smidt@regionh.dk

 

Sandra Albertsen

Bestyrelsesmedlem

Mail: asandra.albertsen@gmail.com 

Saule Stovell

Bodypump instruktør

Sussanne Hattel

Bestyrelsesmedlem - Næstformand
Mail: sussanne.hattel@regionh.dk

 

 

 

 

Tatjana Sandreva

Instruktør for:
Spinning

Tine Hage

Bestyrelsesmedlem, Formand.
BodyPump instruktør

Mail: tine.hage@regionh.dk 

 

 

 

Ulla Rasmussen

Bestyrelsesmedlem siden 2014

Mail: ullarasmussen7@gmail.com 

 

 

Vibse Valentin Sommer

Instruktør for:
Pilates
Copyright © 2008-2022 Trimmern. All Rights Reserved. Trimmern - Nordsjællands Hospital - Hillerød - Dyrehavevej 29 - 3400 Hillerød - tlf: 48294748